Hlavní navigace

Rada ČT zveřejnila další tři projekty na ředitele, i od Michala Klímy

6. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 9. 2011

PROJEKTY UVNITŘ Další tři projekty kandidátů na generálního ředitele České televize dnes zveřejnila na svém webu Rada ČT. Celkem je tak veřejně přístupných 29 projektů z celkového počtu 32 kandidátů, kteří postoupili do prvního kola volby. Mezi dnes zveřejněnými projekty je i koncepce Michala Klímy, bývalého generálního ředitele vydavatelství Economia, o němž tisk nedávno spekuloval, že vstoupí do boje o křeslo generálního ředitele Českého rozhlasu.

K TÉMATU: Šéfem ČT chce být i bývalý ředitel Economie Michal Klíma a Fero Fenič

Další dva zveřejněné projekty patří Petru Bakusovi a Rostislavu Senjukovi. Na webu Rady ČT tak chybí už jen projekty Vratislava Rakouše, Lukáše Glasera a Davida Holého. Radní zveřejňují pouze ty projekty a motivační dopisy kandidátů, kteří s tím vysloví písemný souhlas. Pětici finalistů konkurzu na nového šéfa ČT vybere Rada ČT již na svém zítřejším zasedání. O dva týdny později, ve středu 21. září, by měla zvolit nového generálního ředitele ČT.

BRAND23 Workshop

Nově zveřejněné projekty kandidátů na generálního ředitele ČT:

DigiZone.cz přinese ze středeční volby pěti finalistů konkurzu na generálního ředitele České televize živé online zpravodajství

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).