Hlavní navigace

Radim Jančura si v projektu TV Spektrum vyzkoušel roli stevarda ve svém RegioJetu

5. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Dokumentární kanál Spektrum se pokusil o českou obdobu formátu Utajený šéf, Radim Jančura tak rozdával cestujícím ve svých žlutých vlacích občerstvení a denní tisk

Práci stevarda ve svém vlastním žlutém vlaku RegioJet si v rámci projektu Utajený šéf dokumentárního kanálu Spektrum vyzkoušel podnikatel Radim Jančura. „Projekt i samotná sázka se inspirovala pořadem televize Spektrum Utajený šéf, v kterém vysocí manažeři či majitelé firem nastoupí v utajení do běžného provozu svých organizací a získají tak pohled odspodu na to, jak jejich společnost funguje, jak zaměstnanci pracují a smýšlejí,” přiblížil Tomáš Vozáb z agentury PR Konektor.

K TÉMATU: Spektrum se divákům představí 2. srpna kompletně v novém a v HD verzi

ebf - partner 1

Během jízdy z Prahy do Havířova Jančura soupeřil s nejlepší stevardkou expresu o to, koho cestující vyhodnotí jako lepší obsluhu. “Pasažéři obdrželi od tvůrců projektu Spektrum Utajený šéf dotazníky s celkem pěti otázkami zaměřenými jak na bodové hodnocení celkového dojmu z obou stevardů, tak také na konkrétní služby, které má každý člen palubního personálu RegioJet zákazníkům poskytnout,” vysvětlil Vozáb. Dotazníky s hodnocením cestující odevzdávali při výstupu z vlaku.


Foto: Chello Central Europe

Radim Jančura v roli stevarda ve vlaku RegioJet

Jančura nakonec v souboji s profesionální stevardkou prohrál o pouhé čtyři body. „Práce na palubě jsem se nebál a bavila mě. Manažeři by podle mě rozhodně neměli zůstat odtrženi od světa běžných zaměstnanců a tato akce byla v souladu s hodnotami mé firmy. I proto jsem na nabídku TV Spektrum a jejich projektu Spektrum Utajený šéf rád kývnul,“ řekl majitel RegioJetu a firmy Student Agency. Spektrum uvažuje, že podobný projekt zopakuje i s dalšími českými vrcholnými manažery.


Foto: Chello Central Europe

Majitel RegioJetu se nevyhnul ani růžové košili, které musí stevardi jeho žlutých vlaků povinně nosit

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).