Hlavní navigace

Radim Pařízek slibuje revoluci. Pohoda, Rebel a Retro budou pod jednou hlavičkou

30. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Do rodiny kanálů Radima Pařízka se přidá i Retro Music TV, jak vyplývá z promo smyčky, kterou začala vysílat TV Pohoda. Ostravský podnikatel v ní drží třetinový podíl.

Tematický kanál Pohoda, který se zaměřuje na lifestyle a rockovou muziku, už několik dní vysílá krátký klip, v němž slibuje brzkou televizní revoluci. Podle stanice, za níž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek, by k ní mělo dojít konkrétně 2. září, tedy již po tomto víkendu. Přesto, že promo spot má jen několik málo sekund, dá se z něj vyčíst poměrně hodně, mimo jiné to, že kanály Pohoda (nově pod označení Relax a nikoliv Style, jak uvedl na svém webu operátor UPC Česká republika), RebelRetro Music Television budou používat shodný font písma. Všechny tři stanice se tak zařadí do jedné rodiny.

ICTZ_2022_EARLY

K TÉMATU: Pařízkova TV Pohoda se přejmenuje na Relax, do ledna dočasně na Pohoda – Relax

Radim Pařízek je zatím ohledně chystaných změn, které mají proběhnout už za několik dní, tajemný. Redakce DigiZone.cz se ho v posledních dnech zkoušela několikrát kontaktovat, ale neúspěšně. Poslední náš pokus skončil ve čtvrtek v hlasové schránce jeho mobilního telefonu. Už v tuto chvíli je však jasné, že Rebel bude čistě rockovou televizí. Vyplývá to z elektronického programového průvodce (EPG), který se objevil v multiplexu 4. Pozici stanice označenou jako „Pohoda – Rebel" však stále naladí jen některé přijímače. Neobsahuje parametry PID – audio a video, které jsou k tomuto kroku nutné.

Ukázka z elektronického programového průvodce chystané stanice Pohoda Rebel
Autor: repro foto multiplex 4

Ukázka z elektronického programového průvodce chystané stanice Pohoda Rebel

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.