Hlavní navigace

Radim Pařízek slibuje revoluci. Pohoda, Rebel a Retro budou pod jednou hlavičkou

30. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Do rodiny kanálů Radima Pařízka se přidá i Retro Music TV, jak vyplývá z promo smyčky, kterou začala vysílat TV Pohoda. Ostravský podnikatel v ní drží třetinový podíl.

Tematický kanál Pohoda, který se zaměřuje na lifestyle a rockovou muziku, už několik dní vysílá krátký klip, v němž slibuje brzkou televizní revoluci. Podle stanice, za níž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek, by k ní mělo dojít konkrétně 2. září, tedy již po tomto víkendu. Přesto, že promo spot má jen několik málo sekund, dá se z něj vyčíst poměrně hodně, mimo jiné to, že kanály Pohoda (nově pod označení Relax a nikoliv Style, jak uvedl na svém webu operátor UPC Česká republika), RebelRetro Music Television budou používat shodný font písma. Všechny tři stanice se tak zařadí do jedné rodiny.

CIF - osobnosti

K TÉMATU: Pařízkova TV Pohoda se přejmenuje na Relax, do ledna dočasně na Pohoda – Relax

Radim Pařízek je zatím ohledně chystaných změn, které mají proběhnout už za několik dní, tajemný. Redakce DigiZone.cz se ho v posledních dnech zkoušela několikrát kontaktovat, ale neúspěšně. Poslední náš pokus skončil ve čtvrtek v hlasové schránce jeho mobilního telefonu. Už v tuto chvíli je však jasné, že Rebel bude čistě rockovou televizí. Vyplývá to z elektronického programového průvodce (EPG), který se objevil v multiplexu 4. Pozici stanice označenou jako „Pohoda – Rebel" však stále naladí jen některé přijímače. Neobsahuje parametry PID – audio a video, které jsou k tomuto kroku nutné.

Ukázka z elektronického programového průvodce chystané stanice Pohoda Rebel
Autor: repro foto multiplex 4

Ukázka z elektronického programového průvodce chystané stanice Pohoda Rebel

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).