Hlavní navigace

Radim Pařízek získal celoplošnou digitální licenci i pro Rádio Čas Rock

3. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ostravský mediální podnikatel by mohl tento program podobě jako Rádio Čas zařadit do svého „regionálního“ multiplexu 7, který pokrývá svým signálem téměř už celou Českou republiku.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) udělila na svém posledním zasedání celoplošnou digitální licenci tematickému Rádiu Čas Rock, za nímž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek. Vyplývá to z aktuálního zápisu regulátora. Oprávnění bylo uděleno Pařízkově firmě Juke Box na dobu osmi let. Čas Rock není prvním rádiem s digitální licencí patřící ostravskému podnikateli. Už loni v srpnu se Radim Pařízek ke stejnému kroku odhodlal u samotného Rádia Čas. Později se pak stalo součástí televizní Regionální sítě 7.

MMF24

Z ARCHIVU: Pařízkovo Rádio Čas má licenci pro celoplošné digitální rozhlasové vysílání

Čas Rock je druhým samostatným programem Radia Čas na frekvencích 89.5 FM pro Ostravsko a 89.7 FM pro Opavsko. Stanice slibuje pestřejší, kterou by měli ocenit všichni, kteří si rádi okoření popově laděné pohodové vysílání nejposlouchanějšího moravského rádia ostřejší rockovou muzikou. Bigbít se hraje u nás na severní Moravě jen po večerech v klubech a o víkendech na festivalech. Zbývající dobu mezi těmito akcemi chceme všem rockovým fandům zpříjemnit pravověrným rockovým rádiem, píše stanice na svém webu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).