Hlavní navigace

Rádio Zet bude o prázdninách vysílat hlavně reprízy svých pořadů

4. 7. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Rádio Zet přechází na letní provoz a bude vysílat primárně reprízy. Reaguje tak na zamítnutí žádosti o změnu licenčních podmínek.

Informačně-byznysová stanice Rádio Zet, kterou spoluvlastní mediální skupiny Lagardère Active ČR a Media Bohemia, získala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání opětovně zamítavé stanovisko ke své žádosti o změnu licenčních podmínek. Pro tuto chvíli tak v návaznosti na danou skutečnost přechází stanice od 1. července pouze na letní provoz a bude vysílat primárně reprízy. 

S ohledem na způsob, jakým RRTV odůvodnila své stanovisko, nebudeme v tuto chvíli naše další kroky komentovat, říká Michel Fleischmann, prezident Lagardère Active ČR a dodává: Osobně mě daná situace velmi mrzí, protože si myslím, že české prostředí potřebuje takové rádio, jakým je Zet. Tedy rádio s kvalitním, nezávislým obsahem, které připravují největší profesionálové oboru.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.