Hlavní navigace

Tři noví manažeři ve vedení Radiokomunikací

1. 9. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 9. 2007

České Radiokomunikace oznámily několik personálních změn ve svém vedení. Týkají se řízení telekomunikačních služeb a nově vzniklého Úseku pro transformaci společnosti. V divizi obchodní části se ujal vedení David Mašát, ředitelem Provozu telekomunikační sítě se stal Peter Hall a nedávno vzniklého Úseku pro transformaci společnosti se ujal Kamil Levinský.

David Mašát vystudoval mezinárodní obchod a marketing na pražské VŠ ekonomické. Začínal v oddělení auditu společnosti Ernst a Young Praha. Byl zaměstnán i ve firmě Sony, díky které působil i v Německu a Nizozemí. Díky svým kvalitám se postupně kvalifikoval až na pozici Marketingového ředitele pro střední Evropu. V Českých radiokomunikacích bude mít na starost všechny prodejní a marketingové aktivity.

MM socky3

Peter Hall, nová osoba ve vedení Provozu telekomunikační sítě, pochází z Velké Británie, kde vystudoval Oxfordskou univerzitu. Působil v některých českých a britských telekomunikačních společnostech. V Británii se ve firmě Telewest po nějaké době dostal až do funkce ředitele společnosti. Na českém trhu působil ve společnosti Karneval Media. V Radiokomunikacích bude zodpovědný za provoz sítě a servis pro zákazníky.

Kamil Levinský studoval ekonomii na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Ostravě. Působil ve funkci auditora u společností American Standard Companies a Ernst a Young. Před pěti roky působil jako ředitel interního auditu u operátora Eurotel. V nově vzniklém Úseku pro transformaci společnosti bude restrukturalizovat a měnit strategie společnosti. Také bude zodpovědný za opětovné zavedení ISO certifikace.