Hlavní navigace

Radiokomunikace také spouštějí VoIP službu

22. 8. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Radiokomunikace jsou dalším tuzemským operátorem, který nabídne volání přes Internet bez nutnosti vlastnit pevnou telefonní linku. Jméno nové služby zní Bluetone e-Call a uživatelům umožní volat do pevných i mobilních sítí po celém světě ze svého negeografického čísla, na které se zase může kdokoliv bez problému dovolat. Zákazníky nečekají žádné měsíční paušály a v rámci sítě Radiokomunikací budou mít volání zdarma. Na jednu smlouvu budou moci domácnosti získat až pět „linek“ s různým…

Radiokomunikace jsou dalším tuzemským operátorem, který nabídne volání přes Internet bez nutnosti vlastnit pevnou telefonní linku. Jméno nové služby zní Bluetone e-Call a uživatelům umožní volat do pevných i mobilních sítí po celém světě ze svého negeografického čísla, na které se zase může kdokoliv bez problému dovolat. Zákazníky nečekají žádné měsíční paušály a v rámci sítě Radiokomunikací budou mít volání zdarma. Na jednu smlouvu budou moci domácnosti získat až pět „linek“ s různým telefonním číslem, takže každý člen rodiny může mít vlastní telefon. Operátor již zahájil prodej koncových zařízení pro VoIP telefonii. Pro využití Bluetone e-Call je doporučováno připojení s rychlostí alespoň 128 kbit/s v obou směrech. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.