Hlavní navigace

RapidShare opět mění podmínky

Patrick Zandl

Populární server RapidShare pro sdílení souborů opět mění podmínky. Poté, co zrušil výplaty provizí a výrazně změnil ceny, se na něj snesla sprška nespokojených připomínek, což provozovatelé přiznali v e-mailu rozesílaném svým uživatelům. Nově se bude platit za 30 dní 99 rapidů (bodů), které také umožní přenést 30 GB dat. Další data si lze dokoupit za další rapidy, kdy 5 GB přenesených dat stojí 14 rapidů, nevyužitý limit přenosu dat by neměl expirovat. Cena jednoho rapidu se mění podle…

Populární server RapidShare pro sdílení souborů opět mění podmínky. Poté, co zrušil výplaty provizí a výrazně změnil ceny, se na něj snesla sprška nespokojených připomínek, což provozovatelé přiznali v e-mailu rozesílaném svým uživatelům. Nově se bude platit za 30 dní 99 rapidů (bodů), které také umožní přenést 30 GB dat. Další data si lze dokoupit za další rapidy, kdy 5 GB přenesených dat stojí 14 rapidů, nevyužitý limit přenosu dat by neměl expirovat. Cena jednoho rapidu se mění podle velikosti balíku, v nichž je nakupujete, 30 dní tak vyjde na částku do 32 Kč. Podrobnosti ohledně cenového modelu a poplatky za uložená data najdete na RapidShare.com. A jaké jsou vaše zkušenosti se službami pro sdílení souborů? Která je dnes nejvýhodnější a stojí za pozornost? O tom si můžete povídat v našem diskusním fóru zde.

Našli jste v článku chybu?
6. 7. 2010 23:29
uživatel si přál zůstat v anonymitě
No naštěstí ty nové mi přijdou od základu výhodnější, a hlavně jsou opravdu přehledné. Za 99 rapids mám základ 30GB na 30 dní (+10GB storage) a když potřebuju víc, tak si dokoupím dle potřeby. Nemusím tak rozplánovávat, abych co nejlépe využil aktuálně zaplacený denní limit, využiju data dle potřeby. Teď už jen aby vymysleli něco pro uploadery, protože ti houfně přecházejí od RS jinam :-)
6. 7. 2010 22:10
M. (neregistrovaný)
Sotva si člověk zvyknul na ty jejich nové podmínky, už jsou tu zase nové, ach jo...