Hlavní navigace

Recenze nového iVysílání České televize

Martin Vyleťal

Česká televize minulý týden spustila svůj internetový videoarchiv v nové podobě. Služba iVysílání prošla redesignem a technickou inovací. Archiv přešel na video standard H.246/MPEG. Podle našeho kolegy Lukáše Poláka ze serveru DigiZone.cz přivítá uživatele přehledný, grafický čistý a přívětivý web, za který se rozhodně nemusí Česká televize stydět. iVysílání ale není dokonalé a má své mouchy, dodává Lukáš Polák. Celou recenzi nové podoby videoarchivu najdete na našem sesterském serveru DigiZone…

Česká televize minulý týden spustila svůj internetový videoarchiv v nové podobě. Služba iVysílání prošla redesignem a technickou inovací. Archiv přešel na video standard H.246/MPEG. Podle našeho kolegy Lukáše Poláka ze serveru DigiZone.cz přivítá uživatele přehledný, grafický čistý a přívětivý web, za který se rozhodně nemusí Česká televize stydět. iVysílání ale není dokonalé a má své mouchy, dodává Lukáš Polák. Celou recenzi nové podoby videoarchivu najdete na našem sesterském serveru DigiZone.cz.

Našli jste v článku chybu?
4. 2. 2011 11:48
aldik (neregistrovaný)

chyba bude u Vás, mi to funguje :D a reklama jde stále přeskočit :-))

btw. přemýšlejte proč asi to má stále nálepku BETA verze.. asi proto, aby se to odladilo než vypnout staré ivysílání

4. 2. 2011 10:44
zlepšení (neregistrovaný)

přehraje mi to reklamu, pak sešedne a "načítám video" a houby... jsem rád, že jsem nucen takové služby platit... při přepnutí na původní podobu video funguje..