Hlavní navigace

Recept na bohatství dá Barrandov od 27. srpna. V pondělí proti Gymplu a Obchoďáku

7. 8. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ FOTO A VIDEO V porotě česko-slovenské kuchařské soutěže, již Barrandov pořádá s televizí Joj, zasedne i bývalá programová ředitelka Novy Libuše Šmuclerová

Stěžejní podzimní formát TV Barrandov, kuchařskou soutěž Recept na bohatství, nasadí tato televize na pondělní večery od 20 hodin, tedy přímo proti novým seriálům Gympl s (r)učením omezeným na Nově a Obchoďák na Primě family. Úvodní díl společného česko-slovenského projektu, na kterém se podílí i slovenská televize Joj, odvysílá již 27. srpna. Vyplývá to z nabídky product placementu k tomuto formátu, kterou zveřejnila agentura Media Master, prodejce reklamy na TV Barrandov.

K TÉMATU: TV Barrandov a TV Joj chystají společný podzimní projekt Recept na bohatství

„Recept na bohatství je první a jedinečnou reality show, která dokáže proměnit obyčejný domácí recept na skutečný produkt, který se stane novou gastronomickou senzací a nákupním hitem v českých a slovenských obchodech!“ tvrdí agentura. Soutěžící se v castinzích, které Barrandov a Joj pořádají v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích, utkají o postup do televizního finále, do kterého se mohou probojovat díky vlastnímu pokrmu v některé ze sedmi kategorií: polévky, předkrmy, národní speciality, zahraniční speciality, zabijačkové speciality, dezerty a dorty.

ČTĚTE TAKÉ: Nova nasadí Gympl s (r)učením omezeným proti Obchoďáku na Prima family

Odborná porota, kterou tvoří šéfkuchař Michal Rabina, generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer ČR a bývalá programová ředitelka televize Nova Libuše Šmuclerová a publicista Pavel Maurer, vybere z každé kategorie čtyři vítěze, vždy dva z Česka a dva ze Slovenska, kteří postoupí do finále. „Čtyři vybraní soutěžící s jejich originálními recepty musí znovu uvařit 200 porcí téhož jídla, které přinesli na casting a porotci znovu zhodnotí jejich kvalitu a zda se jim podařilo zachovat chuť i vzhled původní receptury,“ popisuje TV Barrandov.

cif 24 - early cena - média


Foto: TV Joj/TV Barrandov

Porota Receptu na bohatství, zleva: šéfkuchař Michal Rabina, ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer ČR Libuše Šmuclerová a publicista Pavel Maurer

Z tohoto souboje vzejde u každé kategorie jeden soutěžící z Česka a jeden ze Slovenska do dalšího finále, v němž budou přímo na ulici provádět veřejnou ochutnávku svých jídel. Speciální čtvrtý poradce, zástupce obchodního řetězce, který bude partnerem pořadu, pak vybere, které ze dvou finálových jídel se objeví na pultech jeho obchodu. Výherce v každé ze sedmi kategorií pak vedle uvedení svého výrobku na pulty obchodů obdrží finanční výhru půl milionu korun.

Barrandov bude soutěž Recept na bohatství vysílat jednou týdně od konce srpna až do poloviny prosince. Celkem půjde o 14 hodinových dílů a jedno velké finále, každé kategorii tedy televize věnují dva díly – jeden castingový a jeden finálový. Moderátory soutěže budou Adela Banášová a Petr Vágner.Hlavním mediálním partnetem projektu je vydavatelství Ringier Axel Springer ČR, který bude soutěž propagovat mj. v denících Blesk, Aha! a jeho magazínech.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).