Hlavní navigace

Red Hat chce konkurovat Windows novou koncepcí systému

Jiří Macich ml.

Red Hat pracuje na vlastním desktopovém systému, který bude kombinovat práci s lokálními daty a online službami, čímž chce konkurovat Microsoftu a jeho Windows. Pro uživatele je desktop mrtvý. Nevěříme, že přepracováním Windows po vzoru open-source nějak zvýšíme produktivitu uživatelů, řekl prý Brian Stevens, technický ředitel Red Hatu. S integrací online služeb do desktopového operačního systému dlouhodobě koketuje i Microsoft, ale ve Windows Vista se jich uživatelé nakonec v původně…

Red Hat pracuje na vlastním desktopovém systému, který bude kombinovat práci s lokálními daty a online službami, čímž chce konkurovat Microsoftu a jeho Windows. Pro uživatele je desktop mrtvý. Nevěříme, že přepracováním Windows po vzoru open-source nějak zvýšíme produktivitu uživatelů, řekl prý Brian Stevens, technický ředitel Red Hatu. S integrací online služeb do desktopového operačního systému dlouhodobě koketuje i Microsoft, ale ve Windows Vista se jich uživatelé nakonec v původně předpokládané míře nedočkali. (Root.cz)

Našli jste v článku chybu?
11. 5. 2007 11:27
uživatel si přál zůstat v anonymitě
:-)) ale ted vazne: lupo, tohle uz je fakt trochu moc, ne?
11. 5. 2007 6:27
kek (neregistrovaný)
Dik. ;) Holt ty SW prekladace nejsou jeste na tak dobre urovni a tak byl chudak redaktor z toho co mu to vyplivlo zmaten.