Hlavní navigace

Ředitel digitální Febio TV rozjíždí na Slovensku komunitní web

29. 10. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
29. 10. 2007

Generální ředitel plnoformátové digitální televize Febio Richard Rybníček založil na Slovensku nový komunitní web Metoo.sk. Internetová stránka zahájila minulý týden zkušební provoz a nabízí nahrávání a sdílení fotografií, videa a hudby. Společně s Rybníčkem se na jejím provozu podílí Marcel Para, který byl Rybníčkovým zástupcem v době, kdy ředitel Febio TV vedl veřejnoprávní Slovenskou televizi.

UXD

Doména Metoo.sk je podle serveru Mediálne.sk zaregistrovaná na Parovu společnost Kabel Plus se sídlem v Košicích. Spolumajitelem je Igor Caban, který v Rybníčkově managementu STV vedl oddělení dabingu. Společnost už provozuje internetovou videopůjčovnu KabelPlus.TV. Rybníček se kvůli soudním přím o platnost licence Febio TV před časem vrátil na Slovensko a věnuje se jiným aktivitám.

S Richardem Rybníčkem nadále počítám jako s generálním ředitelem Febio TV. Protože jsme ale nemohli začít vysílat tak, jak jsme si představovali, dohodli jsme se, že jeho působení v Praze na čas přeruší a bude se věnovat něčemu jinému, vysvětlil majitel Febia Fero Fenič. Na Slovensko se Rybníček vrátil z vlastní iniciativy letos na jaře. Jeho kolega Marcel Para zde a v České republice zastupuje kabelové programy TV Paprika a TV Deko, jež nedávno koupil majitel kabelové společnosti UPC.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.