Hlavní navigace

Ředitel Nových médií České televize Fridrich bude hostem chatu ČT 24

23. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 9. 2010

Výkonný ředitel sekce Nová média a nedávno ještě šéf celého zpravodajství České televize Milan Fridrich přijde dnes od 14 hodin pochatovat s návštěvníky webu www.ct24.cz. Se svým týmem nyní pracuje Fridrich především na vylepšení vzhledu stránek na adrese www.ceskatele­vize.cz. Změnou prošly v poslední době například televizní program, sekce věnovaná digitalizaci a další části webu.

KL22 hlasovani

BLOG MILANA FRIDRICHA: Nebojte se Facebooku

Veřejnoprávní médium přišlo prostřednictvím Nových médií také s informační lištou, která má stejnou podobu jako ve vysílání ČT 24, ale je možné si ji instalovat přímo do počítače a dostávat tak aktuální přísun informaci bez nutnosti navštívit webové stránky. Ve velkém používá v poslední době zpravodajský kanál ČT také komunitní portál Facebook. A je vůbec dobře, že Česká televize vlastně propaguje ve vysílání komerční produkt této americké firmy? I na to vám může Milan Fridrich odpovědět.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.