Hlavní navigace

Generální ředitelé Novy a Primy na IV. kulatém stolu DigiZone.cz

1. 4. 2008
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Autor: 115393
1. 4. 2008

IV. kulatého stolu DigiZone.cz s podtitulem „Restart české digitalizace“, který proběhne ve čtvrtek 10. dubna 2008 od 13 hodin v hotelu Adria na Václavském náměstí v Praze, se zúčastní generální ředitelé dvou největších českých komerčních televizí: Petr Dvořák za televizi Nova a Marek Singer za televizi Prima. Oba zasednou ve druhém bloku konference společně se zástupci připravovaných digitálních komerčních televizí.

VÍCE: Program a registrace na IV. kulatý stůl DigiZone.cz

Druhý blok kulatého stolu se měl původně věnovat pouze novým digitálním programům, nyní tedy nese název „Komerční televize a digitální vysílání“. Kromě ředitelů jednotlivých televizí na něm vystoupí i ředitel pro transformaci Českých radiokomunikací Kamil Levinský s představou rozvoje digitální sítě 2 určené právě pro komerční programy. Digitální programy zastoupí Jiří Balvín (Óčko), Hanuš Hanslík (Z 1), Petr Sládeček (Febio TV), Radim Pařízek (TV Pohoda) a zatím nejmenovaný člen managementu TV Barrandov.

První část odborné konference DigiZone.cz se bude věnovat legislativě a v diskusi na ní vystoupí předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Pavel Dvořák, předseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Václav Žák, předseda Národní koordinační skupiny pro digitalizaci Zdeněk Duspiva, vrchní ředitelka sekce A ministerstva kultury Petra Smolíková, ředitel sekce elektronických komunikací a poštovních služeb ministerstva průmyslu a obchodu Jan Duben a člen senátní mediální komise Adolf Jílek.

Třetí blok kulatého stolu se dotkne problematiky spouštění veřejnoprávního multiplexu České televize. Vystoupí v něm vedoucí projektu digitalizace ČT Pavel Hanuš, technický ředitel a zástupce generálního ředitele ČT Rudolf Pop, ředitel zpravodajství ČT Milan Fridrich, ředitel pro transformaci Českých radiokomunikací Kamil Levinský a předseda Rady ČTÚ Pavel Dvořák.

CIF 24 - tip - superearly cena

Generálním partnerem konference jsou České Radiokomunikace, hlavním partnerem společnost SES Astra. Mediálními partnery pak týdeník Marketing&Media, Český rozhlas Online a zpravodajský server iDnes.cz.

Zájemci o účast na konferenci se stále ještě mohou hlásit prostřednictvím internetového formuláře nebo na adrese dankova@iinfo.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).