Hlavní navigace

Generálním ředitelem Adriatic Media se stal Ante Magzan

3. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ante Magzan byl jmenován generálním ředitelem společnosti Adriatic Media, která provozuje chorvatský portál net.hr a patří do rodiny Centrum Holdings. Jeho úkolem bude mimo jiné vyhledávání dalších příležitostí pro investování a navazování spolupráce v oblasti Jadranu. Jeho znalosti internetového byznysu a regionálních specifik pomohou portálu net.hr k dalšímu silnému růstu a k posílení pozice společnosti Centrum Holdings jako jednoho z vedoucích netmediálních domů v regionu Střední a východní…

Ante Magzan byl jmenován generálním ředitelem společnosti Adriatic Media, která provozuje chorvatský portál net.hr a patří do rodiny Centrum Holdings. Jeho úkolem bude mimo jiné vyhledávání dalších příležitostí pro investování a navazování spolupráce v oblasti Jadranu. Jeho znalosti internetového byznysu a regionálních specifik pomohou portálu net.hr k dalšímu silnému růstu a k posílení pozice společnosti Centrum Holdings jako jednoho z vedoucích netmediálních domů v regionu Střední a východní Evropy, uvedl Pavel Mucha, generální ředitel Centrum Holdings.

Těším se na nové výzvy, na práci s týmem v Centrum Holdings a na budování pozice regionálního netmediálního lídra a pevně doufám, že mé předchozí zkušenosti nám pomohou na této cestě, nechal se slyšet Ante Magzan, který před nástupem do Adriatic Media pracoval jako výkonný ředitel pro Corporate Strategy and Business Development ve společnosti Croatian Telecom . (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).