Hlavní navigace

Novým ředitelem TUESDAY Business Network je Petr Koubský

2. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novým programovým ředitelem sdružení TUESDAY Business Network se od 1. února 2010 stal analytik a publicista Petr Koubský. Byl u vzniku vydavatelství Softwarové noviny a působil jako šéfredaktor stejnojmenného titulu. Funkci šéfredaktora v minulosti zastával i u časopisu Inside – Trendy a strategie na českém trhu IT. Od roku 2008 je na volné noze jako analytik, konzultant a publicista. Externě přednáší na Katedře informačních technologií Vysoké školy ekonomické v Praze a na Literární akademii…

Novým programovým ředitelem sdružení TUESDAY Business Network se od 1. února 2010 stal analytik a publicista Petr Koubský. Byl u vzniku vydavatelství Softwarové noviny a působil jako šéfredaktor stejnojmenného titulu. Funkci šéfredaktora v minulosti zastával i u časopisu Inside – Trendy a strategie na českém trhu IT. Od roku 2008 je na volné noze jako analytik, konzultant a publicista. Externě přednáší na Katedře informačních technologií Vysoké školy ekonomické v Praze a na Literární akademii Josefa Škvoreckého.

Jako programový ředitel TUESDAY Business Network bude mít Petr Koubský na starost přípravu témat jednotlivých konferencí a pravidelných setkání. Ve funkci programového ředitele nahradil Nikolu Rafaje. TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, která sdružuje profesionály z oblasti technologického podnikání. Mezi hlavní aktivity TUESDAY Business Network patří pořádání akcí, seminářů a konferencí nebo příprava průzkumů trhu. Organizačně chod sdružení zajišťuje společnost Internet Info, která je také vydavatelem Lupy. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.