Hlavní navigace

Ředitelka české MTV Alex Ruzek povýšila na šéfku všech kanálů TV Nova

29. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 11. 2010

Alexandra Ruzek, dosavadní ředitelka tuzemské verze lifestylového a hudebního kanálu MTV, byla dnes jmenována na post ředitelky televizních kanálů a programu společnosti CET 21. Tiskové oddělení Novy o tom informovalo prostřednictvím tiskové zprávy. Jde o jeden z kroků, který je součástí jmenování nového týmu české komerční televizní jedničky.

K TÉMATU: Novým generálním ředitelem televize Nova bude advokát Jan Andruško

Již minulý týden byl jmenován do pozice ředitele společnosti CET 21 Jan Andruško. Nyní jsou známy i další pozice. Ředitelem zpravodajství a publicistiky zůstává nadále Martin Ondráček a obchodním ředitelem Jan Řehák. Druhý z nich si navíc přibere pozici výkonného ředitele, na níž končí David Stogel. Ten na Nově ale bude podle tiskové zprávy až do 1. března příštího roku. Miloslava Nováková, dosavadní šéfka marketingu a PR, zůstává také na své pozici. Vít Važan nadále zastává post finančního ředitele.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Nový ředitel Novy Andruško pomáhal CME koupit televizi od PPF

Nic zásadního se ale v podstatě tímto krokem neděje. Ředitelem Novy Sport tak nadále zůstává Marek Kindernay, technickým ředitelem Novy Ivo Ferkl a tak dále. Nově jmenovaný český manažerský tým má zdravé sebevědomí, zkušenosti a přináší čerstvou energii potřebnou k dalšímu rozvoji CET 21 v multikanálovém digitálním prostředí. Věřím, že Jan Andruško a jeho tým potvrdí vedoucí postavení skupiny TV Nova jako nejlepšího poskytovatele televizního programu, nejlepšího partnera pro zadavatele reklamy a nejúspěšnější televizní skupiny nejen v rámci České republiky, ale i v celé EU, uvedl při této příležitosti prezident a generální ředitel CME Adrian Sarbu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.