Hlavní navigace

Regionální síť 3 na Liberecku a Jablonecku doznala změn. Objevil se v ní nový program

5. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Regionalnitelevize.cz pokračuje v úspěšné expanzi do lokálních digitálních multiplexů. Koncem minulého týdne se objevila kromě Prahy také v severních Čechách.

V minulých dnech došlo v pozemní Regionální síti 3, která vysílá v severních Čechách, konkrétně je zachytitelná na Liberecku a Jablonecku, k několika změnám. Její provozovatel z ní vyřadil programy Óčko a Šlágr TV, naopak se tu nově objevila regionalnitelevize.cz. Serveru DigiZone.cz to potvrdil ředitel regionálního programu RTM Zdeněk Chlebík. Právě tato stanice v multiplexu také vysílá. Dále tu nechybí ještě křesťanská TV Noe. V tuto chvíli máme jednu volnou programovou pozici, prozradil Chlebík.

MM_SS3

NEPŘEHLÉDNĚTE: Regionalnitelevize.cz bude vysílat v Praze pozemně. V normě MPEG-4!

Tematický kanál regionalnitelevize.cz tak pokračuje v úspěšné expanzi na poli digitálního pozemního vysílání. Zlomovým okamžikem byl pro něho konec minulého týdne, kdy se objevil v pražské Regionální síti 4 společnosti Prague Digital TV. Regionalnitelevize.cz razí cestu distribuce malými multiplexy, je dostupná také volně na satelitu Astra 3B a v nabídkách kabelových a IPTV operátorů. Óčko a Šlágr jsme vyřadili proto, že už v našem regionu pozemně vysílají a ztrácelo to smysl, dodal Chlebík.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.