Hlavní navigace

Regionalnitelevize.cz rozšířila digitální nabídku kabelovky od UPC

28. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice, která vznikla loni, je na českém trhu unikátním projektem. Ve svém vysílání dává prostor malým i větším regionálním hráčům. Je dostupná i prostřednictvím DVB-T a satelitu.

V digitální nabídce kabelového operátora UPC Česká republika se dnes objevila další stanice. Kromě již avizovaného Kina Svět a Megamaxu sem bude zařazena i regionalnitelevize.cz. Tu už mohou zákazníci největšího kabelového operátora u nás sledovat v tuto chvíli. Regionalnitelevize.cz se stala součástí základních programových nabídek Klasik a Komfort. V krátké době jde už o několikáté rozšíření nabídky UPC. V průběhu února se tu například objevily i stanice Prima Zoom a Telka.

Content tip EARLY

NEPŘEHLÉDNĚTE: UPC zařadí dokumentární Kino Svět do své kabelovky už ve čtvrtek 28. února

Regionalnitelevize.cz propojuje všechny regiony České republiky a na jednom místě přináší aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů naší země o společenském, ekonomickém, kulturním či sportovním dění. Stanice poskytuje prostor pro každou lokální či regionální zpravodajskou televizi, to znamená, že se zde každá oblast, město a obec může prezentovat a přinášet divákům nejen aktuální informace a zajímavosti z každodenního života, ale také možnosti a nabídky jednotlivých regionů v oblasti turistiky a cestovního ruchu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).