Hlavní navigace

Regionalnitelevize.cz se dočkala programového průvodce EPG na satelitu

Lukáš Polák

Ředitelka televize Eva Stejskalová slíbila spuštění elektronického programového průvodce na satelitu v polovině minulého měsíce. Termín, který avizovala, byl splněn.

Doba čtení: 1 minuta

Zájemci o vysílání tematického kanálu regionalnitelevize.cz už se mohou od dnešního dne v jeho vysílání snáze orientovat. Stanice jako součást svého datového toku na satelitu Astra zařadila i data pro elektronického programového průvodce (EPG). Diváci se tak přesně dozví, co bude stanice vysílat, aniž by museli hledat její schéma na internetu, případně čekali, jaké informace se objeví v textové liště, které jsou jeho součástí. Data byla v době psaní zprávy dostupná do pondělního podvečera.

K TÉMATU: Regionalnitelevize.cz plánuje spuštění programového průvodce na satelitu

Regionalnitelevize.cz tak splnila svůj slib, který dala jeho ředitelka Eva Stejskalová divákům v polovině minulého měsíce – zařadit EPG v první polovině března. Kromě satelitního vysílání je stanice k dispozici také v regionálních DVB-T multiplexech po celé republice, od začátku tohoto měsíce je dostupná divákům také v Praze prostřednictvím 46. kanálu v síti společnosti Prague Digital TV. Zde jsou ale data pro programového průvodce dodávána nezávisle na dalších distribucích.

Našli jste v článku chybu?