Hlavní navigace

Regionálnítele­vize.cz zařazuje před letními prázdninami do vysílání tipy na výlety

12. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Server DigiZone.cz už své čtenáře informoval, že televize se snaží u vysílací rady získat status povinně šířeného programu a dostat se tak do nabídek všech kabelových společností.

Necelý měsíc před letními prázdninami zařadila regionálnítelevize.cz do svého vysílání tipy na výlety. Týdeník s názvem Neseďte doma, cestujte! běží od počátku června každou sobotu od 19 hodin, přiblížila ředitelka stanice Eva Stejskalová. Vzhledem k tomu, že stanice je propagátorem jednotlivých regionů Čech, Moravy a Slezka, budou tipy na výlety věnovány právě naší republice. Tematický program mohou sledovat diváci nekódovaně na satelitu Astra 3B, u vybraných kabelových a IPTV operátorů a také v rámci Regionálních síti 1 a 4.

KL22 hlasovani

NEPŘEHLÉDNĚTE: Regionálnítelevize CZ oficiálně žádá o uznání statusu povinně šířeného programu

Dalšími novinkami jsou magazín popularizující české zemědělství a potravinářství a také zcela nový cyklus dokumentů o obyčejných lidech „s neobyčejnými životními příběhy“. Zemědělský magazín mohou diváci sledovat každých 14 dnů od následující neděle od 19 hodin a cyklus Neobyčejné příběhy bude vysílán každou neděli počínaje 16. červnem od 20.40 hodin, uvedla Stejskalová, která se aktuálně u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) snaží o to, aby program získal status povinně šířeného programu a stal se tak součástí základních nabídek všech kabelovek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.