Hlavní navigace

Registr dlužníků varuje před firmou Aleše Slabého (aktualizováno)

15. 7. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Centrální registr dlužníků (CERD) dnes rozeslal varování před praktikami společnosti DEREDES s.r.o. (IČ 26956675). Tato společnost, která patří Aleši Slabému, se podle vyjádření CERD dopouští podvodu, když pro vzbuzení dojmu solidnosti odkazuje na falešné reference. V mailu, který CERD dnes rozeslal, uvádí: Na společnost DEREDES je podána stížnost za rozsáhlé rozesílání klamavých e-mailů pod hlavičkou obecného „Registru dlužníků“ s informací o kontrole dluhů subjektu, kterému e-mail přijde. E…

Centrální registr dlužníků (CERD) dnes rozeslal varování před praktikami společnosti DEREDES s.r.o. (IČ 26956675). Tato společnost, která patří Aleši Slabému, se podle vyjádření CERD dopouští podvodu, když pro vzbuzení dojmu solidnosti odkazuje na falešné reference.

V mailu, který CERD dnes rozeslal, uvádí: Na společnost DEREDES je podána stížnost za rozsáhlé rozesílání klamavých e-mailů pod hlavičkou obecného „Registru dlužníků“ s informací o kontrole dluhů subjektu, kterému e-mail přijde. E-mail je zasílán formou nevyžádané pošty v součinnosti s firmou LOREM IPSUM LLC., kterou vlastní a zastupuje český rezident Aleš Slabý a v rámci svého uspořádání spadá pod pravomoc Českých úřadů, a to včetně trestní odpovědnosti. Společnost DEREDES a její jednatelé jsou důvodně podezřelí z rozsáhlého podvodu, kterého se dopouští formou klamavé reklamy, nepravdivých referencí jak na státní subjekty, tak i na významné soukromé společnosti a nabízejí služby, které neodpovídají avizované kvalitě a rovněž není zcela pravdivá 92% úspěšnost.

Aleš Slabý je na českém internetu známý svými kontroverzními obchodními a podnikatelskými praktikami a masivním spamováním.

Aktualizace – vyjádření Aleše Slabého

MMF24

Společnost DEREDES s.r.o. se distancuje od praktik Jiřího Jehličky majitele CERDu, který dle serveru Nedluzim.cz, www.cerdd.cz a dalších internetových zdrojů je velmi kontroverzní osobou. Chápeme, že naše úspěšné služby ho jako konkurenci kvůli jeho další společnost CERD INKASO s.r.o., která se také zabývá vymáháním pohledávek, irituje, ale nezměníme to. Společnost DEREDES s.r.o. tímto varuje před Centrálním registrem dlužníků a připojuje k tomu tyto odůvodnění:

http://www.ne­dluzim.cz/view­topic.php?f=16&t=­339
http://www.li­dovky.cz/ztra­til-jsem-se-v-registrech-dgx-/ln_noviny.as­p?c=A090415_000077_ln_no­viny_sko&klic=­231067&mes=090415_0
http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/soud-zprostil-jehlicku-obzaloby-z-leasingovych-podvodu-s-auty/403653&id­_seznam=833
http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/podnikatel-jehlicka-si-pujcuje-nazvy-ministerstev_38189­.html
http://jan.si­nagl.cz/phpbb2/v­iewforum.php?f=28
http://www.blis­ty.cz/2006/4/1­8/art27960.html
http://webtrh­.cz/62569-cerd-nesolidni-matouci-zapis

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Sleduje, popularizuje a učí moderní webové technologie (HTML5 a podobné). Popularizuje nové nástroje a elektroniku, provozuje weby, sleduje dění na internetu, píše o něm a komentuje ho.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).