Hlavní navigace

Relax se rozloučil s některými pořady, výrobu Novotného a Krampovolovin zastavil

8. 9. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Jednou z hlavních novinek televize Relax se pro podzimní měsíce stala zábavná soutěž Ostře sledovaný vlak. Na ní stanice spolupracuje se společností Student Agency.

Z vysílání televize Relax zmizely od podzimu některé pořady, které tu ještě nedávno měly své stále místo. Server DigiZone.cz na tuto skutečnost upozornil čtenář Petr Mareček. Ve vysílání už diváci nemohou vídat pořad Tíseň, který byl jakousi obdobou 112, kterou v současné době vysílá TV Barrandov. Marečkovi to potvrdila přímo společnost, jež tento pořad na zakázku pro stanici vyráběla. Jako jeden z důvodů uvedla skutečnost, že se nedohodla na obchodních podmínkách. Relax přitom z pořadu Tíseň odvysílal jen dva díly. Televize se také rozloučila s dětským pořadem Paparáda Václava Upíra Krejčího.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Televize Relax chystá ve spolupráci se Student Agency Ostře sledovaný vlak

Na přímý dotaz jednoho z diváků na sociální sítí Facebook televize Relax odpověděla, že přestala natáčet i nové díly zábavných formátů Novotný za humny a Krampovoloviny. Výroba těchto pořadů byla pozastavena, uvedl bez dalších podrobností provozovatel stanice. Na vyplněný formulář pro média, který je umístěný na webových stránkách televize Relax, redakci našeho webu nikdo neodpověděl. Lifestylovou televizi vlastní ostravský podnikatel Radim Pařízek. Ten kromě jiného provozuje stanici Rebel a rozhlasové okruhy Rádio Čas, Rádio Čas Rock a Rádio Dálnice. Do Pařízkova portfolia patří i hudební televizní stanice Retro Music TV.

Mobile Internet Forum 2022

Diskusní vlákno týkající se pozastavení natáčení pořadů Novotný za humny a Krampovoloviny.
Autor: repro foto Facebook televize Relax

Diskusní vlákno týkající se pozastavení natáčení pořadů Novotný za humny a Krampovoloviny.

Z ARCHIVU: Pařízkova TV Relax zavedla nový pořad Tíseň na způsob záchranářské 112

Jednou z hlavních programových novinek stanice, kde se podařilo provozovateli využít product placementu, tedy umístění produktu přímo do vysílání, je Ostře sledovaný vlak. Na něm televize Relax spolupracuje se společností Student Agency, jeho moderátory jsou Monika ŽídkováAntonín Duchoslav. Základ formátu soutěže spočívá v klasickém principu pokládání otázek soutěžícím. Každému je položeno maximálně deset otázek. V případě správné odpovědi soutěžící vyhrává danou cenu od partnera soutěže a pokračuje ve hře. Nejvyšší výhrou za devátou správně zodpovězenou otázku je mezinárodní jízdenka dle vlastního výběru.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.