Hlavní navigace

Research in Motion nabízí uživatelům Blackberry aplikace za 100 dolarů jako odškodnění

17. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Research in Motion (RIM), která stojí za mobilními telefony Blackberry, si snaží u zákazníků napravit reputaci. V průběhu minulého týdne totiž měly miliony uživatelů Blackberry několik dní problémy s odesíláním zpráv a přístupem na Internet. K výpadku došlo v okamžiku, kdy se zaměstnanci RIM pokoušeli v datovém centru upgradovat systém. Firma se následně dostala pod palbu kritiky na sociálních sítích, kvůli tomu, že podcenila komunikaci a své zákazníky o problému a jeho příčinách…

Společnost Research in Motion (RIM), která stojí za mobilními telefony Blackberry, si snaží u zákazníků napravit reputaci. V průběhu minulého týdne totiž měly miliony uživatelů Blackberry několik dní problémy s odesíláním zpráv a přístupem na Internet. K výpadku došlo v okamžiku, kdy se zaměstnanci RIM pokoušeli v datovém centru upgradovat systém. Firma se následně dostala pod palbu kritiky na sociálních sítích, kvůli tomu, že podcenila komunikaci a své zákazníky o problému a jeho příčinách nedostatečně informovala.

RIM se nyní rozhodla své zákazníky za nepříjemnosti, které jim způsobila nefunkčními službami, odškodnit. Každý zákazník, který minulý týden pocítil výpadky služeb, si může až do konce letošního roku stáhnout zdarma placené aplikace z firemního appstoru v celkové hodnotě 100 dolarů. 

  Zdroj: The Guardian

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.