Hlavní navigace

Retro Music Television vstupuje do digitální kabelové televize od UPC

31. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální kabelová televize DVB-C Autor: 115393
31. 10. 2011

Hudební stanice Retro Music Television, která je označována za česko-slovenskou obdobu kanálu VH1 Classic, bude od 1. listopadu zařazena do digitální nabídky kabelové televize od společnosti UPC Česká republika. Informoval o tom mluvčí operátora František Malina. Na své si tak přijdou všichni milovníci starší muziky od let šedesátých až po počátek let devadesátých.

ČTĚTE TAKÉ: UPC slibuje 40 programů v kabelovce za sníženou cenu 150 Kč „napořád“

Televizní stanici orientovanou na domácí retro hudbu jsme v nabídce naší digitální televize doposud postrádali. Jsem proto rád, že Retro Music Television tuto mezeru vyplní, uvedl při příležitosti zařazení kanálu generální ředitel UPC Česká republika Václav Bartoň. Retro, které nevysílá reklamu a je oproštěno i od veškerých seznamek a chatů, je již 111. programem v digitální nabídce operátora a zájemci ho mohou najít v nabídce Standard. Ve vysokém rozlišení (HDTV) nabízí UPC třináct stanic.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).