Hlavní navigace

Retro Music TV vstoupí do pražské Regionální sítě 4, možná už zítra

28. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel stanice, firma Hudební televize, s.r.o., chce jednat i s dalšími operátory regionálních digitálních multiplexů a věří, že dohody se podaří uzavřít v co nejkratším termínu.

Hned tři televizní stanice by se mohly od 1. března objevit v nabídce pražského digitálního multiplexu Regionální síť 4, za níž stojí ostravský podnikatel Leoš Pohl. Kromě Kina Svět a regionalnitelevize.cz, o nichž už jsme vás informovali s dostatečným předstihem, sem bude zařazena také hudební stanice Retro Music Television. Ano, s operátorem už jsme se dohodli a podepsali smlouvu, potvrdil serveru DigiZone.cz jednatel společnosti Hudební televize, s.r.o. Pavel Attel.

Cloud23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Regionalnitelevize.cz bude vysílat v Praze pozemně. V normě MPEG-4!

Zdali se program objeví v nabídce hned 1. března bude záležet na tom, jestli se podaří včas vyřešit distribuční trasu z televize na vysílače společnosti Prague Digital TV, která je provozovatelem Regionální sítě 4. Expanze na pole digitálního vysílání by ale startem v Praze neměla skončit. Společnost chce jednat i s dalšími operátory. Chtěli bychom jednat především s provozovateli regionálních sítí, ale nevyhýbáme se ničemu, uvedl Attel.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).