Hlavní navigace

Retro Music TV zařazuje do vysílání blok Natvrdo pro milovníky „peprné“ muziky

Lukáš Polák

Diváci v rámci nového bloku například uslyší interpety jako Nine Inch Nails, Faith No More, Rage Against The Machine nebo Korn. Vysílat se bude vždy v úterý a v neděli po 22. hodině.

Doba čtení: 1 minuta

Dnes poprvé se ve 22 hodin představí divákům hudebního kanálu Retro Music Television nový blok s názvem Natvrdo. Na další díl se pak budou moci zájemci podívat v neděli 4. listopadu. Vysílat se bude tedy dvakrát týdně – na jeho začátku a konci. A které interprety diváci v rámci hudebního bloku Natvrdo uvidí? Například Smashing Pumpkins, Nine Inch Nails, Faith No More, Rage Against The Machine, Korn a další.

ČTĚTE TAKÉ: Retro Music Television přechází na DVB-S2 a 16:9, Skylink ji dá do balíčku Digital

Na základě pozitivních ohlasů na pořad Metalománie, který je na Retro Music Television vysílán dvakrát týdně, jsme se rozhodli potěšit fanoušky tvrdší muziky novým pořadem, okomentovala jeho nasazení programová ředitelka stanice Lenka Tesařová a dodala, že bude obsahovat klipy kapel a interpretů, kteří se v denním playlistu často neobjevují, respektive na denní vysílání jsou příliš „tvrdí“ a na pořad Metalománie příliš „měkcí“.

Našli jste v článku chybu?