Hlavní navigace

Révai a Liška opět na motocyklové výpravě. Výsledek uvede v září Prima Cool

22. 1. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO & GALERIE – Oba herci se po účasti na dokumentu Moto cestou necestou rozhodli vyrazit na další motorkářský výlet a jeho výsledek prezentovat pod značkou Vandráci Vagamundos.

Herci Honza Révai a Pavel Liška se spolu s režisérem a kameramanem Hynkem Bernardem poprvé sešli při natáčení dokumentu Moto cestou necestou Kavkaz v roce 2013, kdy jejich putování mohli sledovat diváci Primy Cool. Liška s Révaiem by také měli uvádět nový motoristický magazín České televize s pracovním názvem Drajv, který by měl ještě v letošním roce nahradit Auto Moto Revue.

PSALI JSME: Nový motoristický pořad České televize nahradí od března původní Auto Moto Revue

Po poslední výpravě se všichni tři jmenovaní rozhodli projekt Moto cestou necestou opustit a vytvořit vlastní. Tentokrát se vydají do Střední Ameriky, kam odletěli už na začátku ledna. Vyrazili na vlastní pěst, bez štábů, doprovodných vozidel, hotelů a mezinárodní kuchyně.

Záznam jejich výpravy odvysílá od září v osmi dílech opět stanice Prima Cool. Do té doby můžete osudy cestovatelů sledovat na sociálních sítích projektu nazvaného Vandráci VagamundosPublikovaná videa naleznou zájemci na YouTube kanálu projektu.

Autenticitu zajistí GoPro i drony

Cílem účastníků by měla být naprostá autenticita, s čímž souvisí i forma natáčení. Budeme totiž točit všichni tři, každý máme GoPro, navíc od DJI drony a Osmo a ještě každý svou kameru Canon, vysvětlil Révai. 

Pro svou výpravu nakonec účastnící zvolili trasu Panama – Costa Rica – Nicaragua – Honduras – El Salvador – Guatemala – Mexiko. Motorky odeslaly z německého Hamburku do Panamy, konkrétně do přístavu Manzanillo. Tam na bedny s motocykly čekal tahač společnosti Gefco, který je odvezl do lokálního depa, kde si je následně převzali sami cestovatelé.

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.