Hlavní navigace

Dara Rollins nebude moderovat kvůli účinkování na Primě Českého Slavíka

1. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

1. 11. 2010

Anketa Český Slavík, kterou bude 27. listopadu vysílat živě televize Nova, se bude muset obejít bez účasti zpěvačky Dary Rollins v roli moderátorky. Může za to skutečnost, že Rollins přijala nabídku na post jednoho z porotců soutěže X Factor na konkurenční Primě, informuje deník Blesk. Ta se objeví na obrazovce české komerční dvojky v příštím roce (spolu s TV JOJ). Vedle Rollins se má objevit na Primě Marta Jandová, která byla také svázaná se zatím posledním ročníkem federální soutěže vysílaným loni na Nově a Markíze.

cif-tip-téma-foto

ČTĚTE TAKÉ: Prima koupila licenci pro X Factor, nesmí ho ale nasadit proti SuperStar

Vážíme si loajality našich tváří za jakékoliv situace a dokážeme ji ocenit. Na druhou stranu nemáme sebemenší důvod poskytovat tvářím konkurenčních projektů prostor v pořadech TV Nova, uvedla k tomuto kroku mluvčí české komerční jedničky Michaela Fričová. Podle informací medializovaných v minulosti má Nova ve smlouvě podmínku, která zakazuje jejím tvářím vystupovat na obrazovkách konkurenčních televizí. Na oficiálních stránkách zpěvačky zatím o této skutečnosti není řeč a její poslední fotogalerie je nadále věnovaná tiskové konferenci k této akci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.