Hlavní navigace

Roman Bradáč by Václava Moravce i přes jeho výroky v České televizi nechal

19. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 9. 2011

Přesto, že se moderátor Václav Moravec minulý týden ostře opřel do kandidáta na generálního ředitele České televize Romana Bradáče, ten by s ním coby šéf Kavčích hor ve veřejnoprávním médiu nadále počítal. Uvedl to v on-line rozhovoru na serveru iDNES.cz. Moravec označil současný management spolu s Bradáčem za takzvanou „modrpartu“. Tuto přezdívku prý získal od zaměstnanců.

CIF - osobnosti

K TÉMATU: Václav Moravec: O Bradáčovi a spol. se mluví jako o mordpartě ČT

Současnému managementu zaměstnanci dali přezdívku mordparta. Do ní řadí i šéfa zpravodajské ČT 24 a ředitele Jedničky, kteří stojí za nepromyšlenými přesuny ve vysílacím čase, uvedl v pátek v rozhovoru pro deník MF DNES uznávaný moderátor, který se rozhodl několik dní před volbou generálního ředitele do ni verbálně vstoupit. Já osobně jsem dalek tohoto způsobu komunikace. Přijde mi to nedůstojné. Zejména v době krátce před volbou nového generálního ředitele, konstatoval Bradáč s tím, že diskusní pořad Otázky Václava Moravce by v České televizi nezrušil.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).