Hlavní navigace

Root.cz hlásí doplnění sortimentu v internetovém butiku

Jiří Macich ml.

V internetovém butiku našeho sesterského serveru Root.cz jsou opět k dispozici v minulosti oblíbená trička. V blízké době se chystá rozšíření sortimentu o nové zboží. Veškeré zboží můžete zakoupit na dobírku nebo osobně na letošním veletrhu LinuxExpo, kde vás kolegové z Root.cz rádi přivítají u jejich stánku.

internetovém butiku našeho sesterského serveru Root.cz jsou opět k dispozici v minulosti oblíbená trička. V blízké době se chystá rozšíření sortimentu o nové zboží. Veškeré zboží můžete zakoupit na dobírku nebo osobně na letošním veletrhu LinuxExpo, kde vás kolegové z Root.cz rádi přivítají u jejich stánku.

Našli jste v článku chybu?
1. 2. 2007 10:27
l4m4 (neregistrovaný)

Co je to hipie (kromě Haberman International Policy Institute in Education)? Pokud hippie s překlepem, tak si ho rozhodně vezměte, bude to stylové, microsoftí.

31. 1. 2007 18:48
buh (neregistrovaný)
To me se ale libi tohle triko: http://www.cafepress.com/buy/microsoft/-/pv_design_prod/p_storeid.7476525/pNo_7476525/id_2959077/opt_/pg_/c_/fpt_ "Microsoft rocks. Go fuck yourself, hipie" :-)) Ze bych si to vzal na nejakou linuxackou akci ??