Hlavní navigace

RRTV chce prozkoumat propagaci tn.cz ve zpravodajství Novy

Jiří Macich ml.

Po některých poslancích se tn.cz nelíbí ani Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Přesněji se jí nezdá propagace portálu v Televizních novinách, hlavní zpravodajské relaci televize Nova, která tn.cz provozuje. Rada chce proto prozkoumat zda-li jde ještě o „self promo“ nebo už o klasickou reklamu, která ve zpravodajské relaci být nesmí. Situace je sice sporná, protože televizi i portál provozuje stejná společnost, ovšem na druhou stranu tn.cz není televizní program, jejichž propagace je…

Po některých poslancích se tn.cz nelíbí ani Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Přesněji se jí nezdá propagace portálu v Televizních novinách, hlavní zpravodajské relaci televize Nova, která tn.cz provozuje. Rada chce proto prozkoumat zda-li jde ještě o „self promo“ nebo už o klasickou reklamu, která ve zpravodajské relaci být nesmí. Situace je sice sporná, protože televizi i portál provozuje stejná společnost, ovšem na druhou stranu tn.cz není televizní program, jejichž propagace je během zpravodajských relací běžnou záležitostí a není za pomyslnou čarou. (DigiZone.cz)

Našli jste v článku chybu?
24. 5. 2008 16:48
Joudová (neregistrovaný)
Já bych všechny ty internety, televize, rozhlasy, telefony zakázala, dělá to mezi lidma neplechu, pak jsou ve světě války, hladomor, mučení a vše to odnáší nevinné oběti.
24. 5. 2008 16:52
Joudová (neregistrovaný)
Tak drž hladovku. Třeba budeš v televizi a na nějaké upozornění Tn.CZ zapomenou.