Hlavní navigace

Rub a líc, nový pořad Ivety Toušlové v České televizi, už má svoje logo

25. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

LOGO UVNITŘ Bývalá moderátorka hlavní zpravodajské relace České televize stojí i za projekty Toulavá kamera a 13. komnata, které jsou úspěšné i na knižním trhu

Česká televize si už registrovala ochrannou známku a logo k novému publicistickému pořadu Rub a líc, který připravuje bývalá moderátorka hlavní zpravodajské relace Události Iveta Toušlová. Úřad průmyslového vlastnictví evidoval žádost ČT minulý čtvrtek 19. dubna. Toušlová stojí i za pořady Toulavá kamera a 13. komnata, které Kavčí hory vysílají léta na programu ČT 1 (Toulavou kameru reprízuje i zpravodajský kanál ČT 24).

MMF24

K TÉMATU: Česká televize chce od Ivety Toušlové ochrannou známku na 13. komnatu

Toušlová dosud působila v redakci zpravodajství ČT, která vyrábí Toulavou kameru. Po odchodu z Událostí, které moderovala do letošního března, se přesunula na „velké Kavky“, tedy pod program ČT 1 a postupně by měla redakci zpravodajství opustit. Další tři moderátoři Událostí, které ČT v březnu stáhla z hlavní zpravodajské relace, zůstávají věrni zpravodajství. Josef Maršál moderuje zprávy na ČT 24, Bohumil Klepetko Události, komentáře na ČT 24 a Roman Pistorius je režisérem zpravodajství.


Zdroj: Úřad průmyslového vlastnictví

Logo nového publicistického pořadu Ivety Toušlové

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).