Hlavní navigace

S ministrem Římanem dnes jedná Nova i Prima

4. 7. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
4. 7. 2007

Dnes dopoledne se na Ministerstvu průmyslu a obchodu (MPO) sejde ministr Martin Říman (ODS) se zástupci obou celoplošných komerčních televizí – NovouPrimou. Serveru DigiZone.cz to potvrdil tiskový mluvčí ministerstva a vedoucí tiskového oddělení Tomáš Bartovský. Schůzky se bude účastit ministr průmyslu a obchodu Martin Říman a zástupci sekce poštovních služeb a elektronických komunikací, která má za MPO digitalizaci na starosti, řekl DigiZone.cz Bartovský s tím, že neví, kdo bude zastupovat na jednání Novu a Primu. Předmětem jednání má být podle tiskového mluvčího obecně téma digitalizace. Můžu se zkustit domluvit s panem ministrem, že bychom ze závěrů schůzky zformulovali prohlášení pro média, uvedl Bartovský.

Podrobnosti o schůzce od zástupců Novy ani Primy se serveru DigiZone.cz bohužel nepodařilo zjistit. O takové schůzce nic nevím, řekl serveru například tiskový mluvčí Primy Ladislav Pavlík. Mluvčí Novy Veronika Šmítková je na dovolené a alternativnímu kontaktu pro otázku digitalizace, Naděždě Cimburové ze sekretariátu generálního ředitele, se nám nepodařilo dovolat.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).