Hlavní navigace

Samsung nabídne v televizorech video na vyžádání od Filmboxu

Lukáš Polák

Společnost SPI International, která je v České republice a na Slovensku provozovatelem kanálů Filmbox, začne nabízet službu Filmbox Live prostřednictvím televizorů Samsung.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost SPI International, která je v České republice a na Slovensku provozovatelem kanálů Filmbox, začne nabízet službu Filmbox Live prostřednictvím televizorů Samsung. Filmbox Live už je dostupná v tuzemsku prostřednictvím internetové videotéky Topfun, nyní se tedy její působnost ještě více rozšíří. V České republice a na Slovensku má být služba dostupná od července.

NEPŘEHLÉDNĚTE: iVysílání ČT konečně v televizorech Samsung: letos v druhém pololetí

Integrace Filmbox Live do televizorů Samsung pouze potvrzuje trend, který ve světě probíhá již delší dobu – propojování světa placené televize a internetu. V tiskové zprávě bohužel nebylo řečeno, kterých televizorů se zpřístupnění této videoslužby týká, dá se ale počítat stoprocentně s tím, že se aplikace objeví u modelů z letošního roku, které budou ovládány mimo jiné i hlasem. Samsung nabídne ve svých Smart TV letos také archiv televize Nova Voyo a pravděpodobně i iVysílání ČT.

Našli jste v článku chybu?