Hlavní navigace

Samsung nabídne v televizorech video na vyžádání od Filmboxu

2. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost SPI International, která je v České republice a na Slovensku provozovatelem kanálů Filmbox, začne nabízet službu Filmbox Live prostřednictvím televizorů Samsung.

Společnost SPI International, která je v České republice a na Slovensku provozovatelem kanálů Filmbox, začne nabízet službu Filmbox Live prostřednictvím televizorů Samsung. Filmbox Live už je dostupná v tuzemsku prostřednictvím internetové videotéky Topfun, nyní se tedy její působnost ještě více rozšíří. V České republice a na Slovensku má být služba dostupná od července.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: iVysílání ČT konečně v televizorech Samsung: letos v druhém pololetí

Integrace Filmbox Live do televizorů Samsung pouze potvrzuje trend, který ve světě probíhá již delší dobu – propojování světa placené televize a internetu. V tiskové zprávě bohužel nebylo řečeno, kterých televizorů se zpřístupnění této videoslužby týká, dá se ale počítat stoprocentně s tím, že se aplikace objeví u modelů z letošního roku, které budou ovládány mimo jiné i hlasem. Samsung nabídne ve svých Smart TV letos také archiv televize Nova Voyo a pravděpodobně i iVysílání ČT.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.