Hlavní navigace

Samsung předvedl novinářům v Berlíně, jak vypadá chytrý život

2. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
2. 9. 2010

Novináři, kteří dnes navštívili tiskovou konferenci společnost Samsung na veletrhu IFA v Berlíně, se mohli mimo jiné seznámit v premiéře s největším televizorem této firmy o úhlopříčce 65 palců. Ten mimo jiné nabídne také dva HD přijímače v jenom včetně služeb PVR, tedy možnosti nahrávání. Firma se též chystá na trh uvést nové plasmové televizory o úhlopříčce 50 palců.

Majitelé těchto televizorů se mohou těšit například i na starší filmy, které budou převedeny do 3D. Ve třetím rozměru bude nejen nejnovější Shrek, ale také jeho předchozí tři díly. Samsung se pochlubil tím, že firma se stala v oblasti 3D televizorů leaderem. Jednou z hlavních výhod, kterou klade na své televizory, je snadná ovladatelnost. Prezentace Samsungu se nesla s mottem Creating Smart Life, tedy Tvoříme chytrý život.

KL24

Chytrá TV (Smart TV) má přinést uživateli například aplikace, které rozšíří vlastnosti televizoru, nebo obvyklý Internet@TV. Stejně jako u společnosti Sharp je ale kladen také velký důraz na ekologičnost. Samsung přináší uživatelům možnost vytvořit si vlastní domácí 3D Full HD kino, pro které firma dodává kompletní řešení. Televizorům Samsung nové generace se po celém světě podařilo získat už více než sto třicet ocenění. Největší pozornost však vzbudil Samsung Galaxy Tab, který má být přímou konkurencí iPadu a je doslova nabitý funkcemi.

Samsung mimo jiné prezentoval svou největší 3D Full HD obrazovku o velikosti 65 palců. (Foto: Čestmír Polák)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).