Hlavní navigace

Satelitní služba CS Link vezme zavedení systému Irdeto bleskově

29. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
29. 11. 2010

Již ve třetím kvartálu příštího roku chce satelitní služba CS Link doprodat zásoby zákaznických karet se systémem CryptoWorks a nabízet už pouze ty s podmíněným přístupem Irdeto. Vyplývá to z dopisu prodejcům a obchodním partnerům společnosti Media Vision, provozovatel platformy, který server DigiZone.cz získal od jednoho z obchodníků.

K TÉMATU: CS Link: Kód CryptoWorks nebude mít problémy ani po roce 2012

Právě třetí kvartál roku 2011 má být posledním bodem v přechodu na toto kódování. Některé kroky již firma učinila. Ve druhém kvartálu letošního roku došlo k zahájení jednání mezi Media Vision a Irdetem o podmínkách a termínech obměny systému, ve čtvrtletí následujícím byla připravena smlouva a její odsouhlasení ve finálním znění. Podpis byl stanoven na závěr tohoto roku. V prvním kvartálu 2011 chce Media Vision provést a ukončit testovací fázi systému a ve druhém kvartálu, tedy přibližně od dubna do června, by se měly karty začít prodávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).