Hlavní navigace

Změny v satelitním CS Linku: Zařazení JOJ Plus a nové parametry kanálů

13. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 4. 2010

AKTUALIZOVÁNO Satelitní platforma CS Link zařazuje do své nabídky slovenský program JOJ Plus. Společnost Media Vision, provozovatel tohoto balíku kanálů, tuto skutečnost oznámila na svých webových stránkách. Stanice JOJ Plus byla zařazena do programové nabídky okolo půl desáté. Kanál bude šířen v testovacím režimu na těchto parametrech: Astra 1G (23,5 st. východně), 12070/H, SR 27500, FEC 3/4.

CIF23

Důležitější změnou je ale prohození pozic některých kanálů. Jde o čtyři programy – Cinemax, Disney Channel, TV JOJ test a HBO 2. V praxi tak došlo k tomu, že pokud měl zákazník všechny stanice naladěné, má je teď v seznamu zpřeházené. Na původní pozici Cinemax je nyní Disney Channel, na místě Disney Channelu Cinemax, HBO 2 obsadilo dřívější pozici stanice JOJ test a televize JOJ v testovacím režimu je naopak na bývalé pozici HBO 2. Pro lepší představu přidáváme níže tabulku. Tato změna se tedy dotkla i zákazníků konkurenčního Skylinku. Ten programy Cinemax a Disney Channel s CS Linkem sdílí.

Nové a původní parametry programů satelitní platformy CS Link. (Zdroj: CS Link)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).