Hlavní navigace

Satelitní platforma CS Link spustila dva nové weby

26. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 4. 2010

Nový web na podporu svých služeb spustila satelitní platforma CS Link. Internetovou stránku je možné najít na adrese www.mujcslink.cz, existuje také jeho slovenská varianta: www.mojcslink.sk. Obě stránky mají klientům, respektive budoucím zájemcům o CS Link, ještě více přiblížit tento paket kanálů. Hlavním poutákem webu je přitom balíček programů nazvaný Total.

První menu, které je možné najít vpravo nahoře, se skládá z položek Proč CS Link, Co potřebujete k příjmu, Ceník a Vše o satelitním vysílání. Pod ním si už pak může zájemce vybrat jednotlivé produkty platformy – balíčky Total, Mých 6, Mix, Sport a tak dále. Samostatná záložka je věnována také dvojici programů Filmbox a Filmbox Extra. Webové stránky fungují také jako rozcestník na internetové portály jednotlivých stanic, které jsou v nabídce paketu. Stačí pouze kliknout na jejich logo.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).