Hlavní navigace

T&T opouští satelitní CS Link, od října se přejmenuje na SkyLink

24. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 9. 2008

UVNITŘ NOVÉ LOGO Společnost Trade&Technology (T&T), jeden z distributorů přístupových karet k programům v satelitní službě CS Link, přejmenuje svoji službu od 1. října na SkyLink. Pod stejným názvem na Slovensku vysílá satelitní platforma, s jejímž provozovatelem, firmou Towercom, pojí T&T stejný majitel. Veškeré satelitní služby poskytované společností T&T navíc od října přejdou na novou akciovou společnost TradeTec, do níž přechází i všichni zaměstnanci TaT včetně výkonného ředitele Jaromíra Glisníka.

POROVNEJTE NABÍDKY: Satelitní služba CS Link, Satelitní služba SkyLink

Na společnost TradeTec, a.s. přecházejí k 1. 10. 2008 veškeré aktivity spojené s podnikáním v oboru satelitní televize, tedy distribuce přístupových karet pro příjem satelitního vysílání českých a slovenských televizních programů (dříve Czech Link), prodej placených programů, zákaznický servis apod., sdělila firma prostřednictvím tiskové zprávy. Nová společnost sídlí v Ostravě na stejné adrese jako T&T a ponechává si všechny kontaktní adresy.

OBRÁZEK: Nové logo SkyLinku ve vyšším rozlišení (JPG, 269×152, 5 kB)

MM socky3

Značka SkyLink byla dosud používána Towercomem na Slovensku, nyní tedy vstupuje na český trh, konstatuje T&T. Již koncem letošního roku by český a slovenský SkyLink chtěl podle svých provozovatelů překročit hranici půl milionu aktivovaných karet. Od 1. 10. 2008 se značka Skylink bude prezentovat novým logem a novým grafickým stylem. Od října bude pro prezentaci svých služeb a samoobsluhu zákazníků používat webové stránky www.skylink.cz a www.skylink.sk, dodává tisková zpráva.

Změna názvu služby T&T podle výkonného ředitele firmy Jaromíra Glisníka neznamená, že by SkyLink začal nabízet pro diváky v České republice slovenské programy Markíza a Joj a pro diváky na Slovensku programy Nova a Prima. Kvůli vysílacím právům to zatím není možné, řekl Glisník serveru DigiZone.cz.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.