Hlavní navigace

Satelitní Skylink dosáhl půl milionu aktivních karet

8. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

8. 12. 2008

Česko-slovenská satelitní platforma Skylink dosáhla v minulých dnech významného milníku. Podařilo se jí atakovat hranici půl milionu aktivních abonentských karet. Společnost TradeTec, která balík kanálů na českém trhu zastupuje, to oznámila v pátek s tím, že ke splnění limitu došlo již v pondělí 1. prosince. Původně jsme měli překročení půlmilionové hranice aktivních karet plánováno až na konec roku, ale naši zákazníci nám pomohli stanovenou hranici překročit téměř o měsíc dříve, konstatoval ředitel zákaznického servisu Skylink Michal Kopřiva.

Majitelem pětisté tisící registrované karty se stal Karel Rubáš z Kdyně v jižních Čechách a jako odměnu získá dárkový balíček reklamních předmětů a roční předplatné placených programů. Šťastný důchodce řešil satelitem problém s nekvalitním DVB-T set-top-boxem. Jsem rád, že mi dobře hrají hlavně Prima a Nova a že i tady v jižních Čechách mohu sledovat slovenskou televizi, sdělil Rubáš. Skylink nabízí např. jako jediná satelitní platforma v Česku programy s vysokým rozlišením obrazu, jejichž nabídku chce do budoucna rozšiřovat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.