Hlavní navigace

Satelitní Skylink ohlásil téměř milion aktivních karet v Česku a na Slovensku

14. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. 1. 2010

Satelitní platforma Skylink dosáhla včera počtu 900 tisíc aktivních abonentských karet. Serveru DigiZone.cz to oznámil výkonný ředitel platformy Jaromír Glisník. Výrazně vyššího zájmu se těší Skylink v České republice, kde má 660 tisíc karet, na Slovensku pak jde o 240 tisíc zákazníků. Glisník předpokládá, že milionté aktivní karty by mohla platforma dosáhnout již v březnu.

ČTĚTE TAKÉ: Přímý konkurent satelitního Skylinku má přes 419 tisíc aktivních karet

Na stále rostoucí oblibě Skylinku se podílí několik důležitých faktorů. Je to zejména zvyšující se povědomí o možnosti získat s kartou Skylink atraktivní programovou nabídku bez pravidelných poplatků, uvedl výkonný ředitel platformy. Silným motivem pro pořízení je podle něj také možnost příjmu signálu v HDTV a vypínání terestrického analogového signálu. Aktuální čísla v minulých dnech ohlásil i CS Link. Ten má v České a Slovenské republice celkově 419 tisíc abonentů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.