Hlavní navigace

Satelitní Skylink ohlásil téměř milion aktivních karet v Česku a na Slovensku

14. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
14. 1. 2010

Satelitní platforma Skylink dosáhla včera počtu 900 tisíc aktivních abonentských karet. Serveru DigiZone.cz to oznámil výkonný ředitel platformy Jaromír Glisník. Výrazně vyššího zájmu se těší Skylink v České republice, kde má 660 tisíc karet, na Slovensku pak jde o 240 tisíc zákazníků. Glisník předpokládá, že milionté aktivní karty by mohla platforma dosáhnout již v březnu.

ČTĚTE TAKÉ: Přímý konkurent satelitního Skylinku má přes 419 tisíc aktivních karet

Na stále rostoucí oblibě Skylinku se podílí několik důležitých faktorů. Je to zejména zvyšující se povědomí o možnosti získat s kartou Skylink atraktivní programovou nabídku bez pravidelných poplatků, uvedl výkonný ředitel platformy. Silným motivem pro pořízení je podle něj také možnost příjmu signálu v HDTV a vypínání terestrického analogového signálu. Aktuální čísla v minulých dnech ohlásil i CS Link. Ten má v České a Slovenské republice celkově 419 tisíc abonentů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).