Hlavní navigace

Satelitní Skylink už má svůj televizní spot

13. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
13. 10. 2009

UVNITŘ VIDEO Satelitní platforma Skylink zamířila po tištěných a outdoorových médiích také na televizní obrazovku. Na Slovensku se již od 20. září objevuje na obrazovce televize JOJ reklamní spot, který informuje o výhodách příjmu televize z družice. Nyní zamířilo promo také na české obrazovky. Ve svém vysílání s ním počítají tři televize – plnoformátová TV Barrandov, hudebni a lifestylové Óčko a zpravodajská Z1.

Reklamní spot se bude objevovat ve vysílání zmíněných kanálů v průběhu října a listopadu. Jeho aktérem je opět známá tvář Skylinku, kterou platforma používá na všech svých propagačních předmětech, modelka Nikol. Ta v reklamě téměř nepromluví, ale figuruje zde spíše jako stručný průvodce po službách platformy. Skylink sází v reklamě především na stoprocentní pokrytí ČR digitálním signálem, české a slovenské programy bez poplatků, výběr ze stovek dalších stanic a obraz ve vysokém rozlišení (HDTV).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).