Hlavní navigace

Satelitní Skylink začíná aktivovat EPG u dalších kanálů

1. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 12. 2008

Jak informují satelitní weby satCentrum a Parabola.cz, abonenti platformy Skylink by se dnes měli dočkat příjemného překvapení v podobě aktivace elektronického programového průvodce (EPG) u dalších programů. V redakci DigiZone.cz jsme si měli možnost ověřit, že již v tuto chvíli se EPG vysílá nově u programů TV JOJ a JOJ Plus, a to včetně podrobných anotací k pořadům. Průvodce je také dostupný u kanálu Public, avšak zde se musí divák spokojit pouze s názvy.

Dále se EPG vysílá u stanic Markíza, JimJam, Viasat History, Viasat Explorer a Nova HD včetně anotací, programy TA3, Filmbox Extra a Eurosport HD obsahují pouze základní informaci o názvu pořadu. EPG chybí v tuto chvíli např. u Nostalgie, Filmboxu nebo Novy Cinemy. Podle informací, které přinesly oba weby, by měl být elektronický průvodce během dne aktivován i u dalších kanálů, a to u TV Nova (SD kvalita) a Leo TV. K dispozici by měl být program na sedm dní dopředu včetně synopsí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.