Hlavní navigace

Satelitní služba Digi TV přidala Slovak Sport a Slovak Sport 2 s Premier League

Lukáš Polák

Stanice byly zařazeny v certifikovaných přijímačích na pozice 16 a 17. Slovak Sport se ve svém vysílání věnuje sportům jako je basketbal, volejbal, hájená nebo florbal.

Doba čtení: 1 minuta

Příjemné překvapení připravila pro své klienty satelitní služba Digi TV, jejímž provozovatelem je společnost Digi Czech Republic. Sportovní fanoušci našli včera v české nabídce nové programy Slovak Sport a Slovak Sport 2. Atraktivní je pro předplatitele zejména druhá stanice, která přináší přímé přenosy z nejvyšší anglické fotbalové soutěže Premier League. Provozovatelem obou programů je společnost Slovak Sport. Třetí kanál z této rodiny je také součástí nabídky Digi TV, ale pouze na Slovensku, pro nějž nakupuje provozovatel vysílací práva.

ČTĚTE TAKÉ: Slovak Sport.TV od 26. února na Slovensku celoplošný, bohužel v kódu

Slovak Sport 1 a Slovak Sport 2 jsou zařazeny do české nabídky Digi TV na pozice 16 a 17. První jmenovaný program je možné najít například také v nabídce placené pozemní digitální televize u našich východních sousedů. Slovak Sporty mají ve své nabídce mimo jiné operátoři UPC Česká republiceTelefónica Czech Republic. Slovak Sport přináší především přímé přenosy a záznamy ze slovenských sportů jako je basketbal, volejbal a házená, zápasy fotbalové a hokejové ligy, florbalu a hokejbalu. Stanice věnuje zvýšenou pozornost také automobilovým sportům, boxu, golfu a mnoha jiným.

Našli jste v článku chybu?