Hlavní navigace

Satelitní služba Digi TV provedla ve své nabídce další změnu

19. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jak je na tom satelitní operátor z Rumunska v současné době na našem trhu, je otázkou. Počet svých klientů již několik let nezveřejnil. Cenu základního balíku drží stále na 260 korunách.

Po necelých třech týdnech se do nabídky satelitní služby Digi TV vrátil na konci uplynulého týdne tematický kanál Universal Channel. Stanice už se objevila i v programovém rastru služby, takže lze tuto změnu považovat za definitivní. V seznamu kanálů satelitního operátora byl program umístěn na svou původní předvolbu 42. Všechny stanice, které tak byly na vyšších pozicích, se o jednu posunuly. Aktuálně je v nabídce Digi TV devětašedesát programů. Služba dříve nabízela dvě verze Universal Channel – jednu s maďarskými a druhou s českými reklamami – aktuálně už je klientům dostupná v České republice jen jedna.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Satelitní služba Digi TV odpojila Universal Channel, jednání o šíření ztroskotala

Jak je na tom satelitní operátor z Rumunska v současné době na našem trhu, je otázkou. Počet svých klientů již několik let nezveřejnil. Naposledy to bylo v době, kdy spouštěla společnost Digi Slovakia tematické kanály Digi Sport. Slovenskou pobočku od Rumunů převzala společnost Slovak Telekom, česká prozatím stále zůstává v jejich rukou, i když se už taktéž v minulosti spekulovalo o jejím prodeji. Po celou dobu, co satelitní operátor vstoupil na náš trh, drží stále stejné ceny. Základní balík vyjde klienty na 260 Kč/měsíc. Z nabídky českého balíku nedávno zmizela kromě Universal Channel i maďarská stanice RTL+.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.