Hlavní navigace

Satelitní služba Digi TV zařadila do svojí nabídky filmový kanál AMC

Jan Potůček

Jde už o druhý program z portfolia společnosti AMC Networks Int., který během září vstoupil do Digi TV. Od začátku měsíce mohou zákazníci této platformy sledovat Sport 2.

Doba čtení: 1 minuta

Filmový kanál AMC se ode dneška stal součástí programové nabídky satelitní služby Digi TV. Oznámil to jeho provozovatel v České republice, společnost AMC Networks Int. Od 2. září, kdy Digi TV zařadila do své programové nabídky sportovní stanici Sport 2, uběhly pouze dva týdny a AMC Networks Int. radostně oznamuje, že zákazníci Digi TV se mohou nově těšit i na filmovou a seriálovou stanici AMC. Naladí ji už ode dneška, uvedl provozovatel AMC. Filmový kanál nabízí mj. exkluzivní seriály Fear The Walking Dead, Humans a Into the Badlands. Seriál Into the Badlands bude navíc odvysílán v celosvětové premiéře v 3:00 ráno a poté v hlavním vysílacím čase, upozornila společnost AMC Networks Int.

ROZHOVOR: Chystáme změnu kódování. Klienty čeká výměna přijímačů, říká šéf satelitní Digi TV

Jsme rádi, že jsme se s provozovateli Digi TV domluvili na rozšíření spolupráce a nabízíme tím zákazníkům Digi TV kromě širokého spektra sportovních přenosů také to nejlepší ze světa filmu a prémiových seriálů, komentoval zařazení kanálu AMC do nabídky Digi TV Evžen Chlanda, Country Manager AMC Networks International pro Českou republiku a Slovensko. Satelitní služba Digi TV nedávno oznámila přechod na standard DVB-S2/MPEG-4, který pojala jako přechod na „Novou Digi TV“. Všem zákazníkům kvůli tomu bude muset vyměnit přijímací zařízení, slibuje však rozšíření programů v HD kvalitě a další nové služby.

Našli jste v článku chybu?