Hlavní navigace

Satelitní služba Digi TV zařadila do svojí nabídky filmový kanál AMC

15. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jde už o druhý program z portfolia společnosti AMC Networks Int., který během září vstoupil do Digi TV. Od začátku měsíce mohou zákazníci této platformy sledovat Sport 2.

Filmový kanál AMC se ode dneška stal součástí programové nabídky satelitní služby Digi TV. Oznámil to jeho provozovatel v České republice, společnost AMC Networks Int. Od 2. září, kdy Digi TV zařadila do své programové nabídky sportovní stanici Sport 2, uběhly pouze dva týdny a AMC Networks Int. radostně oznamuje, že zákazníci Digi TV se mohou nově těšit i na filmovou a seriálovou stanici AMC. Naladí ji už ode dneška, uvedl provozovatel AMC. Filmový kanál nabízí mj. exkluzivní seriály Fear The Walking Dead, Humans a Into the Badlands. Seriál Into the Badlands bude navíc odvysílán v celosvětové premiéře v 3:00 ráno a poté v hlavním vysílacím čase, upozornila společnost AMC Networks Int.

MM socky3

ROZHOVOR: Chystáme změnu kódování. Klienty čeká výměna přijímačů, říká šéf satelitní Digi TV

Jsme rádi, že jsme se s provozovateli Digi TV domluvili na rozšíření spolupráce a nabízíme tím zákazníkům Digi TV kromě širokého spektra sportovních přenosů také to nejlepší ze světa filmu a prémiových seriálů, komentoval zařazení kanálu AMC do nabídky Digi TV Evžen Chlanda, Country Manager AMC Networks International pro Českou republiku a Slovensko. Satelitní služba Digi TV nedávno oznámila přechod na standard DVB-S2/MPEG-4, který pojala jako přechod na „Novou Digi TV“. Všem zákazníkům kvůli tomu bude muset vyměnit přijímací zařízení, slibuje však rozšíření programů v HD kvalitě a další nové služby.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.