Hlavní navigace

Satelitní služba freeSAT přesunula kanál TLC do základní nabídky

7. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Lifestylová televize TLC orientovaná především na ženy je na našem trhu dostupná od dubna 2012 a její pořady jsou plně lokalizovány do českého jazyka.

Satelitní služba freeSAT, respektive její provozovatel, společnost UPC DTH, zpřístupnila lifestylový kanál TLC z rodiny Discovery Channel většímu počtu klientů. Z prémiového balíku freeSAT Plus ho přesunula do základního balíku freeSAT Medium. Podobně jako v případě satelitní služby Skylink a kanálu Sport 2 HD tak operátor učinil bez navýšení ceny. V nabídce freeSAT Medium, případně freeSAT Medium karta, je už také stanice Discovery Channel. Z dalších dokumentárních programů pak jde mimo jiné o National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Animal Planet nebo Spektrum.

BRAND23 Workshop

Z ARCHIVU: Discovery Networks provedla plánovanou změnu kanálu TLC, včetně Česka

Stanice TLC, která se orientuje především na ženské publikum, je na českémslovenském trhu dostupná necelé dva roky – vstoupila sem v dubnu 2012, kdy nahradila jiný dokumentární kanál pod názvem Discovery & Living. Tematická televize TLC vznikla k pětadvacetinám společnosti Discovery Communications, jako dárek jejím divákům. Co se týká obsahu, stanice je zaměřena na životní styl, reality show a zábavní pořady. Začátkem listopadu loňského roku TLC prošla redesignem, začala používat upravené logo a také nový vizuál. Program je lokalizován do češtiny.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).