Hlavní navigace

Satelitní služba freeSAT zařadila do nabídky další kanál FilmBoxu

6. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

SPI International charakterizuje FilmBox Extra jako ideální pro všechny, kteří chtějí mít přístup k těm nejlepším filmům dříve, než jsou uvedeny v rámci celoplošných stanic.

Satelitní služba freeSAT se začátkem tohoto týdne rozšířila o další z rodiny programů FilmBox, konkrétně stanici FilmBox Extra. Kanál se stal vedle FilmBoxu Plus a FilmBoxu Family součástí balíčku FilmBox Plus. O rozšíření programové nabídky tentokrát provozovatel služby, společnost UPC DTH, neinformovala formou tiskové zprávy, ale pouze na sociální síti Facebook. Program se objevil v nabídce operátora krátce poté, co jeho vlastník, firma FilmBox International, oznámila, že tuto stanici rebranduje (promění) na FilmBox Premium. Krok mají provázet i některé programové změny.

ČTĚTE TAKÉ: Nabídka satelitní služby freeSAT se rozrostla o kanál s americkou komediální produkcí

ICTZ23

SPI International, která společnost FilmBox International vlastní, charakterizuje FilmBox Extra jako ideální pro všechny, kteří chtějí mít přístup k těm nejlepším filmům dříve, než jsou uvedeny na celoplošných televizních kanálech. Filmbox Extra nabízí bohatou škálu mnohonásobně oceněných snímků. Filmy vyznamenané prestižními cenami, skvělí herci, proslulé hollywoodské hity i díla uznávané evropské kinematografie jsou považovány za hlavní přednosti tohoto unikátního TV kanálu, představuje televizní stanici její provozovatel. V nabídce operátora je taktéž hlavní kanál FilmBox, ten je součástí balíčku freeSAT Plus.

Parametry příjmu: Thor 6 (1 stupeň západně), 11900/H, SR 28000, FEC 5/6, norma DVB-S

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.