Hlavní navigace

Satelitní událostí roku 2012 je zavedení servisního poplatku za Skylink a CS Link

3. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pro tuto možnost hlasovalo v anketě serveru DigiZone.cz celkem 64 % z 293 hlasujících. Na druhém místě pak skončilo vypnutí analogového satelitního vysílání v Evropě. Získalo 14 % hlasů.

Jaká byla nejvýznamnější událost, která v loňském roce zahýbala světem digitální satelitní televize v České republice? Čtenáři DigiZone.cz rozhodli jasně. Prvenství si odnáší zavedení servisního poplatku u satelitních operátorů Skylink a CS Link. Vyplynulo to z ankety pod článkem „Rok 2012 na satelitu byl přelomový. S přehledem mu vládli Skylink s CS Linkem“, který vyšel na serveru DigiZone.cz na konci loňského roku a věnoval se právě nejdůležitějším událostem v oblasti satelitní televize.

BRAND23 Workshop

K TÉMATU: Rok 2012 na satelitu byl přelomový. S přehledem mu vládli Skylink s CS Linkem

V anketě pod článkem hlasovalo pro možnost „Zavedení servisního poplatku u služeb CS Link a Skylink“ 64 % z 293 hlasujících. Servisnímu poplatku dokonce přiřkli naši čtenáři takový význam, že za sebou s obrovským odstupem nechala možná mnohem významnější událost – ukončení analogového satelitního vysílání v Evropě. Možná proto, že tento způsob distribuce signálu už přijímalo naprosto zanedbatelné procento diváků. Tuto možnost zvolilo pouze 14 % hlasujících. Další možnosti už skončily pod 10 %.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).